Ons team

Directie
Directie:        Door Faber d.faber@sbo3boor.nl
Locatieleider: Mariska Vos m.vos@sbo3boor.nl (di,do,vr)

Intern begeleider
Annette Broer (a.broer@sbo3boor.nl )

Groepsleerkrachten
Groep 3/4/5:    Terry Burm t.burm@sbo3boor.nl (ma,di,wo,do,vr)
Groep 6/7:       Colinda Maertens c.maertens@sbo3boor.nl  (ma,di,wo,do,vr)
Groep 7/8:       Lucelda Grant l.grant@sbo3boor.nl (ma,di,wo,do,vr)
Groep 8:          Melanie Kooijman m.kooijman@sbo3boor.nl (ma,di,wo,do,vr)

Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
Maarten van 't Hoff m.vanthoff@sbo3boor.nl (ma,wo)

Administratie
Miriam Moraal m.moraal@sbo3boor.nl administratie (ma,wo,do)

Conciƫrge
Singh Changalal s.changalal@sbo3boor.nl (di,wo,do,vr)





Wij hebben de volgende schoolafspraken over het gebruik van de e-mailadressen:

  • Indien het dringende zaken betreft, dient u dit telefonisch door te geven. 
  • E-mailen kan met het verzoek om contact op te nemen (graag ook het onderwerp vermelden), om een vraag te stellen over een onderwerp dat betrekking heeft op de school of de leerling of het opsturen van een document dat relevant is voor de school of de leerling
  • Ziekmeldingen dienen telefonisch te worden doorgegeven en verlofaanvraagformulieren kunnen worden opgevraagd bij de leerkracht
  • Leerkrachten zijn onder schooltijd niet in de gelegenheid om hun e-mail te bekijken. Berichten die bedoeld zijn voor die dag moeten dan ook voor 8:00 uur worden gemaild. Na 8:00 kunt u telefonisch contact opnemen. Berichten die onder schooltijd worden gestuurd, worden niet voor 14:00 uur bekeken (bij uitzondering wel). Een aantal leerkrachten werkt parttime en kan e-mail op hun werkdagen beantwoorden.