Ik heb een vraag

Heeft u een vraag of een opmerking? Neem dan direct contact met ons op!

010 - 4371756d.faber@sbo3boor.nl

Team

Directie
Directie: Door Faber d.faber@sbo3boor.nl 
Aansturing: Martijn van der Leeden martijn@daltonoverschie.nl (ma t/m vrij) 

Intern begeleider 
Marlene van Venrooij m.vanvenrooij@sbo3boor.nl (ma t/m do)

Groepsleerkrachten 
Groep 4/5/6: Yentl Grijseels y.grijseels@sbo3boor.nl (ma t/m vrij)
                    Dorien Kamperman d.kamperman@sbo3boor.nl (di-do)
Groep 7/8:    Tamara Konijn t.konijn@sbo3boor.nl   (ma t/m vrij)
                    Joan Hooplot (vervanging voor Tamara tijdens haar verlof)                                    j.hooplot@sbo3boor.nl (ma,di,do,vrij)
                    Dorien Kamperman (wo)

 


Vakleerkracht lichamelijke opvoeding
Maarten van 't Hoff m.vanthoff@sbo3boor.nl

Administratie 
Miriam Moraal m.moraal@sbo3boor.nl 

Conciƫrge
Jan van den Berg j.vandenberg@sbo3boor.nl (ma t/m vrij)

 

Wij hebben de volgende schoolafspraken over het gebruik van de e-mailadressen:

  • Indien het dringende zaken betreft, dient u dit telefonisch door te geven. 
  • E-mailen kan met het verzoek om contact op te nemen (graag ook het onderwerp vermelden), om een vraag te stellen over een onderwerp dat betrekking heeft op de school of de leerling of het opsturen van een document dat relevant is voor de school of de leerling
  • Ziekmeldingen dienen telefonisch te worden doorgegeven en verlofaanvraagformulieren kunnen worden opgevraagd bij de leerkracht
  • Leerkrachten zijn onder schooltijd meestal niet in de gelegenheid om hun e-mail te bekijken. Berichten die bedoeld zijn voor die dag moeten dan ook voor 8:00 uur worden gemaild. Na 8:00 kunt u telefonisch contact opnemen. Berichten die onder schooltijd worden gestuurd, worden niet voor 15:00 uur bekeken (bij uitzondering wel). Een aantal leerkrachten werkt parttime en kan e-mail op hun werkdagen beantwoorden.